ARGE TELEKOM SİSTEMLERİ                               
info@argetelekom.com.tr
 
Aydınlıkevler Karel Servisi
Dikimevi Karel Servisi
Elvankent Karel Servisi
Eryaman Karel Servisi
Çankaya Karel Servisi
Demetevler Karel Servisi
Batıkent Karel Servisi
Sincan Karel Servisi
Sarayköy Karel Servisi
Şaşmaz Karel Servisi
Yenimahalle Karel Servisi
Şaşmaz Karel Servisi
Ergazi Karel Tamiri
Kazan Karel Servisi
Temelli Karel Servisi
Ostim Karel Servisi
İvedik Karel Servisi
G.O.P Karel Servisi
İncek Karel Servisi
Bahçelievler Karel Servisi
Balgat Karel Servisi
Ümitköy Karel Servisi
Dikmen Karel Servisi
Bilkent Karel Servisi
Çayyolu Karel Servisi
Çukurambar Karel Servisi
Söğütözü Karel Servisi
100 Yıl Karel Servisi
İskitler Karel Servisi
Sıhhıye Karel Servisi
Ulus Karel Servisi
Kızılay Karel Servisi
Keçiören Karel Servisi
Bağlum Karel Servisi
Beşevler Karel Servisi
Emek Karel Servisi
Etlik Karel Servisi
Cebeci Karel Servisi
OPERATÖR TELEFONLARI

KAREL OP50 Operatör Telefon Seti

Yeni nesil tasarımı, kullanımı kolaylaştıran navigasyon tuşları, kullanıcı tercihine göre ayarlanabilen duruş açısı, farklı ve estetik yapısı ile; yoğun iletişimi yöneten operatörlere yeni bir alternatif yaratacaktır.

KAREL FT15 Operatör Telefon Seti

MS26C, MS38S, MS38C, MS48S, MS48C, MS128, MS224 model santrallarla uyumlu, bu sistemlerin özelliklerinin kullanımında kolaylık ve hız sağlayan, yeni ve estetik tasarıma sahip operatör/telefon setidir. 

FT10 Operatör Telefonu

Operatör ve kullanıcılar için tasarlanmış, fonksiyonel telefon setidir. MS26C, MS38S, MS38C, MS48S, MS48C, MS128, MS224 model santrallara aynı anda 16 aboneye kadar bağlanabilmektedir.

LT26S

LT26S, Santral özelliklerini tek tuşla kolayca kullanımını sağlar.  MS26Smodel santralların tüm abonelerine bağlanabilir.


NT30D Operatör/Özel Telefon Seti

8x24 (160x100) aydınlatmalı grafik ekran Kullanıcı tercihine göre ayarlanabilen ekran duruş açısı  Kullanıcı Dostu Arayüz 120 kayıt kapasiteli telefon defteri Ekran ile ilişkilendirilmiş özel tuşlarla rahat kullanım sağlayan arayüz 

DSS3L-24

LCD’li Doğrudan Erişim Birimi 24 adet programlanabilir ışıklı tuş Program ve atama bilgilerinin DSS LCD ekranından takibi.

DSS3K-24

Standart Doğrudan Erişim Birimi 24 adet programlanabilir ışıklı tuş  UPN KTS sayısal abone kartı tarafından desteklenmektedir.

NT10D Operatör/Özel Telefon Seti

20 karakterli 2 satır büyüklüğünde bilgi aktarma ekranı 50 kayıt kapasiteli telefon defteri Ekran ile ilişkilendirilmiş özel tuşlarla rahat kullanım sağlayan arayüz UPN KTS sayısal abone kartı tarafından desteklenmektedir.

ST30 Özel Telefon Seti

Tüm Karel DS Serisi santrallerle ve IPV50 santralle uyumlu gelişmiş telefon setidir.
Sayısal Operatör/Özel Telefon Seti. Handsfree, ahize ya da kulaklık seçenekleriyle rahat ve hızlı kullanım.   Abonelerin ve dış hatların meşguliyetlerinin takip edilebilmesini sağlayan, çift fonksiyonlu, kendinden ışıklı, 16 adet programlanabilir tuş. 12 adet 3x4 standart arama tuşu.

ST26 Özel Telefon Seti

Tüm Karel DS Serisi santrallerle ve IPV50 santralle uyumlu gelişmiş telefon setidir. Handsfree, ahize ya da kulaklık seçenekleriyle rahat ve hızlı kullanım. Abonelerin ve dış hatların meşguliyetlerinin takip edilebilmesini sağlayan, çift fonksiyonlu, kendinden ışıklı, 16 adet programlanabilir tuş. 12 adet 3x4 standart arama tuşu.

ST20 Özel Telefon Seti

Özel amaçlı tuşlar ve ekran aracılığıyla kolayca kullanımını sağlayan, sayısal telefon setidir. Santralın birbirinden cazip özelliklerinin, telefon üzerinde bulunan özel amaçlı tuşlar ve ekran aracılığıyla kolayca kullanımını sağlayan, sayısal telefon setidir. Kullanıcılar için tasarlanmış olan şık ve estetik telefon seti ST20; kolay, rahat ve etkin iletişim olanağı sağlar.© Copyright 2014 Arge Telekom Her Hakkı Saklıdır.